StaticTeam - Koxp 1715 Koxp 1716 Knight Online Koxp 1717 Metin-2 Conquer Online Silkroad Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

StaticTeam - Koxp 1715 Koxp 1716 Knight Online Koxp 1717 Metin-2 Conquer Online Silkroad Online

StaticTeam - KnighTurKoxp WebKoxp -- Koxp 1715 Koxp 1716 Koxp 1717 Koxp 1718 Koxp 1719 Koxp 1720

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Saatinizin Görümünnden Sıkıldınız mı? Gelin Değistirelim!

YazarMesaj
Admin
Admin

Saatinizin Görümünnden Sıkıldınız mı? Gelin Değistirelim! Empty
MesajKonu: Saatinizin Görümünnden Sıkıldınız mı? Gelin Değistirelim!   Saatinizin Görümünnden Sıkıldınız mı? Gelin Değistirelim! Icon_minitimePtsi Kas. 17, 2008 7:56 pm

Program kullanmak çok kolay ve anlaşılır biçim dedir & vista kullanlar içinde saat vardır...

Yazılı Anlatım.
Saatin üstüne sağ tıklayıp programı açıyoruz ve skins seçip ordan istediğimizin üstüne tıklayınca saat timiz değişiyor.Sanmayın resimdekiler de bazıları gösterilmiş ama içinde 138 tane saat çeşidi vardır.daha çok değişik özellikleri vardır biraz kurcalarsanız fark edeceksiniz.ve renklerini istediğiniz renk e değiştire bilirsiniz.Resimde gördüğünüz use transparent bockground diye bir şık var o şıkkı kaldırınca sağdaki renkleri fark etmişsinizdir ordan istediğiniz renkleri seçebilirsiniz..!

upload sitelerinden link yasaktır

Alıntı Degildir.Kendim Kullanıyordum paylasayım dedim .

Bir Tessekkür Yeter saqolun (:

Linki İsteyenler Yorum Yapsın Özelden Gönderelicektir !

Saatinizin Görümünnden Sıkıldınız mı? Gelin Değistirelim! Gcvp8k6v03hsd17n0ol
http://staticteam.tr.cc

Saatinizin Görümünnden Sıkıldınız mı? Gelin Değistirelim!
1 sayfadaki 1 sayfası