StaticTeam - Koxp 1715 Koxp 1716 Knight Online Koxp 1717 Metin-2 Conquer Online Silkroad Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

StaticTeam - Koxp 1715 Koxp 1716 Knight Online Koxp 1717 Metin-2 Conquer Online Silkroad Online

StaticTeam - KnighTurKoxp WebKoxp -- Koxp 1715 Koxp 1716 Koxp 1717 Koxp 1718 Koxp 1719 Koxp 1720

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Özür dilerim hocam

YazarMesaj
Admin
Admin

Özür dilerim hocam Empty
MesajKonu: Özür dilerim hocam   Özür dilerim hocam Icon_minitimeC.tesi Kas. 15, 2008 12:39 pm

Skibbe: Kayseri'de bizi çok iyi ağırladınız. Hatta tribünlere oyuncularımızı alkışlattınız... Kafkas: Sabri ve Ümit Karan yardımcılarıma küfür etti. Bu büyük bir terbiyesizlik... Skibbe: Hocam ne derseniz haklısınız. Yaşanan olaylar için sizlerden özür dileriz...

ABDULLAH EĞİLMEZ
Tolunay Kafkas maç sonrası basın toplantısında inanılmaz sinirliydi. Soru soran bazı basın mensuplarına ters cevap verdi. Basın toplantısı sonrası Skibbe ile karşı karşıya geldiler. O esnada hararetli bir konuşma başladı ve Skibbe basın odasının kapısını kapattı. Skibbe'nin yanında çevirmeni ve yardımcısı Burak Dilmen'de yer alıyordu. İkili arasında şu konuşmalar geçti:
Skibbe: Biz Kayseri'ye geldiğimizde bizi çok iyi ağırladınız. Hatta tribünleri harekete geçirerek oyuncularımızı alkışlattınız. Bugün burada yaşananlar için sizden özür diliyorum.

Tolunay: Sabri ve Ümit Karan yardımcılarıma küfür etti. Bu durumu kendime yediremiyorum. Büyük bir terbiyesizlik.

Skibbe: Hocam ne deseniz haklısınız, herşey için özür dileriz.

Tolunay: Biz de Cangele bu şekilde disiplinsiz ve saygısız tavırlar sergiliyordu. Ama ben onu adam etmesini bildim. Kavga esnasında sizi de ittiğim söyleniyor. O an ortamın gerginliğinden böyle bir durum yaşanmış. Ben de sizden özür diliyorum.

15.11.2008
http://staticteam.tr.cc

Özür dilerim hocam
1 sayfadaki 1 sayfası