StaticTeam - Koxp 1715 Koxp 1716 Knight Online Koxp 1717 Metin-2 Conquer Online Silkroad Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

StaticTeam - Koxp 1715 Koxp 1716 Knight Online Koxp 1717 Metin-2 Conquer Online Silkroad Online

StaticTeam - KnighTurKoxp WebKoxp -- Koxp 1715 Koxp 1716 Koxp 1717 Koxp 1718 Koxp 1719 Koxp 1720

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

MaxWebPortal v2.12 (tr) [ASP]

YazarMesaj
Admin
Admin

MaxWebPortal v2.12 (tr) [ASP] Empty
MesajKonu: MaxWebPortal v2.12 (tr) [ASP]   MaxWebPortal v2.12 (tr) [ASP] Icon_minitimeC.tesi Kas. 15, 2008 12:55 pm

Açıklama :
Yapımcının açıklaması:
Maxwebportal v2.12 sürümündeki yenilikler.Sitenin içindeki beni mutlaka oku yazan dosyayı okuyunuz. - Toplu abonelik yönetimi - Üye bilgilerinde veri giriş kontrolü - Üye arama kısmına maile göre arama özelliği (bu arama özelliğini sadece yöneticiler kullanabiliyor. - Medya bölümü - Flash oyun bölümü - Foruma mesaj gönderince üyenin 5 puan kazanması, cevap silinince puanın da silinmesi - Makale, şiir, fıkra, resim, link, dosya, ilan gönderince üyenin 10 puan kazanması, gönderdiği içerik silinince üye puanında 10 puan düşmesi (onaylanmayan içerik puan kazandırmaz veya kaybettirmez) - Ana sayfadaki forum duyurularının kapalı halde görüntülenmesi.Bu çok sayıda duyuru olunca ana sayfanın uzamasını engellemiş oluyor. - Dost siteler bölümündeki tüm siteler silindiğinde dost siteler bloğundaki bozulma düzeltildi. - Üye bilgilerine bakarken, ğer ülke seçilmemişse hata veriyordu.Bu yüzden kayıt olurken ülke seçimi zorunlu hale getirildi. - Kayıt sayfasındaki güvenlik kodu doğrulama bölümündeki karakter sayısı 4 olarak ayarlandı.Önceki halini kullanmak isteyenler image_eski.asp dosyasını image.asp dosyası ile değiştrerek 6 karakterli doğrulama sistemini kullanabilir. - Sadece Üyelerin girebileceği ve girdiğinizde üye isimlerini otomatik tanıyan sohbet sayfası eklendi.(Sohbet serverı, sohbet odası adını ve diğer bilgileri sohbet.asp dosyasından değiştirebilirsiniz.) - Site yönetim kadrosunu gösteren bir sayfa eklendi. - Eğer menüdeki anlatımlar bölümü altındakileri kaldırmak isterseniz, site içindeki menu_com1.asp dosyasını menu_com.asp ile değiştirmeniz yeterli olacaktır. - Ana sayfaya mini mp3 çalar eklendi.Yönetim panelinden girip müzikleri silebilir ve yeni ekleyebilirsiniz.(Fazla yer kaplamaması bu bölüme için 3 tane midi ekledim.Ana sayfada mavilik olabilir.Sayfayı yenileyince gidiyor.Bu mp3 playerdan kaynaklanıyor.) - Mydesign v1.6 ziyaretçi defteri mwpye uyumlu hale getirilerek portala eklendi.Yönetim panelinden defteri yönetebilirsiniz. - Avatar boyutlarına 96 ve 128 genişlikleri eklendi.Artık avatarları bu boyutlarda da kullanabilirsiniz. * E-kart sayfasının bilgilerii yönetim panelinden e-kart bölümüne girerek kendi sitenize göre düzenleyin. - Site logo kısmı tekrar düzenlendi.İster gif, jpg isterseniz swf(flash) logo kullanabilirsiniz

Sunucu1-İndir
http://staticteam.tr.cc

MaxWebPortal v2.12 (tr) [ASP]
1 sayfadaki 1 sayfası